Microsoft Azure User Group Poland – Wrocław

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami Microsoft Azure na Wrocławskie spotkania grupy Microsoft Azure User Group Poland, które będę miał przyjemność organizować. Spotkania są przeznaczone dla wszystkich, którzy pracują z rozwiązanymi w oparciu o Azure na co dzień bądź chcieli by poznać bliżej Azure i rozpocząć swoją przygodę w tym kierunku. Jeśli słyszałeś coś o Azure i nie jesteś przekonany tym rozwiązaniom na pewno rozwiniesz swoją wiedzę w tym kierunku ponieważ podczas sesji dowiesz się w jakich projektach Azure może mieć wysoki potencjał wykorzystania. Osoby znające Azure na pewno znajdą coś ciekawego dla siebie gdyż chciałbym poruszać praktyczne problemy, a nie tylko omawiać je w sposób marketingowy. Spotkania będą w formie prezentacji i demo, które będzie przedstawiać na żywo omówiony wcześniej temat.
Wszystkie informacje na temat spotkania znajdziesz tutaj: http://www.meetup.com/Microsoft-Azure-Users-Group-Poland/events/230146750/

Pierwsze spotkanie odbędzie się 24.05.2016 godz. 18.30 w pubie Fuga Mundi!
Fanpage: https://www.facebook.com/FugaMundiWroclaw
Mapa: https://goo.gl/maps/fcE2Ez6hXPD2
Adres: Pl. Grunwaldzki 12-14, Wrocław.

Jeśli chciałbyś przyjść to wystarczy, że wejdziesz na stronę spotkania i klikniesz że będziesz uczestniczył. Spotkania są darmowe i dla każdego! Jesteś osobą mającą coś do powiedzenia na temat Azure to masz wspaniałą okazję zaprezentować się i zrobić prezentację! Wystarczy zgłosić taką chęć poprzez kontakt ze mną za pomocą dowolnego medium: email/formularz/linkedin/fb/tweeter.

Scenariusz spotkania:
18.30 – 19.00 Przywitanie i rozpoczęcie spotkania
19.00 – 20.00 Azure Resource Manager – wstęp (Piotr Rogala)
20.00 – 20.30 Azure Web Apps – Kentico (Marek Zalewski)
20.30 – 21.00 Wykorzystanie Azure w projektach – wolne

Serdecznie zapraszam w imieniu grupy MAUGP!

logo_with_text
Microsoft_logo_2012.svg_-300x64
logo do webcasta2